AdobeStock 399094005

02.06.2022

Jak można poprawić wygląd profilu twarzy?

Profil twarzy ukazuje bardzo wiele. Gdy stoimy bokiem, widoczne są wszystkie mankamenty twarzy. Osób, które niezadowolone są ze swojego nosa, podbródka, ust czy policzków jest naprawdę bardzo wiele. Współczesna medycyna estetyczna ma jednak bardzo wiele do zaoferowania. Co ważne, zabiegi, których celem jest poprawienie wyglądu profilu twarzy są nie tylko skuteczne, ale też mało inwazyjne. Ponadto pierwsze efekty tych zabiegów są widoczne natychmiast po ich zakończeniu.

Jaki zabieg poprawia wygląd ust?

Zabieg korekty ust wykonywany jest z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Substancja ta jest wprowadzana pod skórę za pomocą bardzo cienkiej igły. Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w odpowiednie miejsca, dzięki temu usta stają się bardziej nawiżone i uwydatnione. Skutkiem ubocznym zabiegu są zasinienia i opuchlizna. Mniej więcej tydzień po zabiegu nie powinno jednak być już po nich żadnego śladu. Z upływem czasu organizm wchłonie wstrzyknięty kwas hialuronowy, dlatego też mniej więcej po upływie 18 miesięcy zabieg należy powtórzyć.

Jak poprawić kształt policzków?

Wraz z wiekiem policzki tracą jędrność i stają się opadnięte. Dawny wygląd można im przywrócić decydując się na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej. Bardzo dobre efekty daje stosowanie nici PDO. Są one wykonane z włókien syntetycznych. Mają one jednolitą strukturę, ich stosowanie jest więc całkowicie bezpieczne. Pod skórę nici wszczepia się bardzo cienkimi igłami. Wykonujący zabieg lekarz wszczepia od 10 do 15 włókien. Tworzą one rusztowanie, które podtrzymuje opadające policzki. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są od razu po jego zakończeniu. Ostateczny efekt widoczny jest po 2, 3 miesiącach. Efekt utrzymuje się do 2 lat.

Jak pozbyć się drugiego podbródka?

Osoby, które chcą pozbyć się drugiego podbródka nie muszą decydować się dzisiaj na zabieg chirurgiczny. Dzisiaj częściej stosuje się terapię laserem bądź kriolipolizę. Usuwanie drugiego podbródka tymi metodami jest bardzo skuteczne, do tego nie wymaga rekonwalescencji. Efekty są przy tym widoczne niemal od razu po zabiegu.

W wyglądzie niezwykle ważną rolę odgrywa profil twarzy. Osoby, które są niezadowolone ze swojego profilu, mogą poprawić niesatysfakcjonujące ich elementy twarzy. Co ważne, dzisiaj wygląd twarzy można poprawić szybko i skutecznie bez skalpela. Współczesna medycyna estetyczna oferuje zabiegi, które poprawią kształt nosa, ust czy zlikwidują drugi podbródek. Zabiegi te wykonywane są bez użycia skalpela. Są mało inwazyjne, bezpieczne i bardzo skuteczne. Mogą być wykonywane zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Polecane dla Ciebie

Modelowanie
sylwetki

ICOONE LASER

arrow

Redukcja tkanki tłuszczowej

COOLTECH

arrow

Trening EMS

PRÓBNY
TRENING
49 zł

arrow

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone