20220108 WarsSawa event 039 small pj4yv0nl3v2266a6sgr7qkv8bpiu0kr5r9mjaetrwo

02.06.2022

Nowa klinika medycyny estetycznej w Warszawie – Wars i Sawa Clinic dr Ewy Sawickiej

8 Stycznia 2022 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowej kliniki medycyny estetycznej znajdującej się na ulicy Jana Kazimierza 30, lokal U9 w Warszawie – Wars i Sawa Clinic dr Ewy Sawickiej. Już od tygodnia mieszkańcy Warszawy i okolic mogą skorzystać z nowoczesnego centrum medycznego oraz usług doświadczonych specjalistów beauty. Doktor Ewa Sawicka zaprasza zarówno Panie, jak i Panów, zainteresowanych nie tylko zabiegami z szeroko rozumianej medycyny estetycznej. Wars i Sawa Clinic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując pacjentom również spa i wellness oraz trening EMS w związku z czym w klinice można zadbać kompleksowo o idealną sylwetkę.

Wars i Sawa Clinic – najważniejsze informacje

Klinika medycyny estetycznej dr Ewy Sawickiej to wyjątkowe miejsce. Właścicielka to nie tylko osoba z wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim niezbędnymi kwalifikacjami. Na szczycie listy znajdują się studia na wydziale lekarsko-dentystycznym oraz studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. To dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, po wielu dodatkowych specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Jednak klinikę Wars i Sawa tworzy nie tylko jedna osoba, ale grupa specjalistów z różnych dziedzin – wszystko po to, aby móc zaoferować szerokie spektrum usług beauty i wellnes na najwyższym poziomie. Wśród nich można znaleźć nie tylko dyplomowane fizjoterapeutki czy kosmetolożki, ale także odpowiednio przeszkolone recepcjonistki.

Oferta kliniki medycyny estetycznej dr Ewy Sawickiej

Wars i Sawa Clinic to miejsce przygotowane z myślą o najwyższych wymaganiach pacjentów, dlatego do ich dyspozycji oddaje się nie tylko doświadczone ręce wykwalifikowanych specjalistów, ale także najbardziej nowoczesny sprzęt. Pracujemy wyłącznie na najbardziej zaawansowanych urządzeniach High-Tech.

Usługi, metody i urządzenia w klinice Wars i Sawa to między innymi:

 • Medycyna estetyczna – toksyna botulinowa, mezoterapia igłowa, wolumetria, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, czy mezoterapia Jalupro, peelingi medyczne.
 • Urządzenia High-Tech – terapia laserem Icoone w celu redukcji cellulitu, ujędrniania, drenażu, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu czy kriolipoliza Cooltech jako bezbolesna i bezinwazyjna alternatywa tradycyjnej liposukcji, która skupia się na problematycznych partiach ciała.
 • Fizjoterapia pod okiem doświadczonego, dyplomowanego specjalisty.
 • Masaże oraz zabiegi Spa i Wellness.
 • Trening EMS – trening pod okiem specjalisty i elektryczna stymulacja mięśni.
 • Wsparcie dietetyka – możliwość ustalenia planu dietetycznego.
 • Strefa Relaksu – chillzone, to miejsce idealne, by przygotować się do zabiegu.
 • Infuzja tlenowa – bezinwazyjne odświeżenie skóry.
 • Geneo – regeneracja i dodawanie blasku skórze.
 • Peelingi chemiczne na skórę.
 • Terapie spersonalizowane i specjalna oferta dla Panów.

Jak skorzystać z usług kliniki Wars i Sawa dr Ewy Sawickiej?

Na wizytę w klinice można zapisać się na kilka sposobów – online, telefonicznie bądź tradycyjnie, składając wizytę w klinice. Wars i Sawa Clinic mieści się na ulicy Jana Kazimierza 30, lokal U9 – wejście na patio..

Więcej informacji umieściliśmy na oficjalnej stronie internetowej kliniki Warsisawaclinic.pl, gdzie można zapoznać się z przykładowymi cenami oraz opisami poszczególnych usług. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu telefonicznego, pod numer +48 603 067 576 lub poprzez e-mail, pisząc na adres: recepcja@warsisawaclinic.pl bądź biuro@warsisawaclinic.pl.

Polecane dla Ciebie

Modelowanie
sylwetki

ICOONE LASER

arrow

Redukcja tkanki tłuszczowej

COOLTECH

arrow

Trening EMS

PRÓBNY
TRENING
49 zł

arrow

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone