warsisawa baner ems 1

12.02.2024

Promocja! Treningi EMS

Promocja na treningi EMS! Odkryj nową jakość treningów z elektrostymulacją mięśni! Jeśli szukasz efektywnej i szybkiej metody na poprawę sylwetki, zwiększenie wydolności oraz redukcję tkanki tłuszczowej, treningi EMS są dla Ciebie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty promocyjnej:

  • Zabierz ze sobą drugą osobę! Na treningi dla dwóch osób oferujemy rabat -10%. To doskonała okazja, by motywować się nawzajem i osiągać cele w przyjemnej atmosferze.
  • Preferujesz indywidualne sesje? Na trening jednoosobowy oferujemy aż -20% rabatu. Skorzystaj z pełnej uwagi trenera i programu dostosowanego wyłącznie do Twoich potrzeb.

Treningi EMS to innowacyjna metoda, która pozwala na intensywną pracę mięśni przy mniejszym obciążeniu stawów. Dzięki temu jest to świetna opcja dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, czy jesteś zaawansowanym sportowcem, EMS pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele.

Nie czekaj! Ta oferta jest ograniczona czasowo. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i zacznij pracę nad wymarzoną sylwetką z EMS. Kontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na trening. Czekamy na Ciebie!

Polecane dla Ciebie

Modelowanie
sylwetki

ICOONE LASER

arrow

Redukcja tkanki tłuszczowej

COOLTECH

arrow

Trening EMS

PRÓBNY
TRENING
49 zł

arrow

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone