Leczenie łysienia

Leczenie łysienia w Warszawie Woli to szereg metod dających różne efekty. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą skutecznie rozprawić się z problemem wypadających włosów, proponujemy leczenie łysienia preparatem dr Cyj.

Leczenie łysienia

Leczenie łysienia w Warszawie Woli to szereg metod dających różne efekty. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą skutecznie rozprawić się z problemem wypadających włosów, proponujemy leczenie łysienia preparatem dr Cyj.

PROMOCJA

Sprawdź nasze aktualne rabaty!

Sprawdź ofertę

Dr Cyj – co to za preparat?

Dr Cyj Warszawa Wola. Jest to środek peptydowy, który działa wszechstronnie: nie tylko hamuje proces wypadania włosów, ale stymuluje również ich odrost. Stawiając na taką kurację, można więc spodziewać się wyraźnej poprawy wyglądu fryzury. Jeśli masz dość wypadających włosów, nie chcesz martwić się, czy za chwilę wypadną wszystkie, postaw na proponowaną przez nas kurację.

Preparat zawiera w swoim składzie aż siedem peptydów oraz kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. To właśnie dlatego środek skutecznie stymuluje mikrokrążenie skóry głowy, a jednocześnie dostarcza mieszkom włosowym szeregu substancji odżywczych. Za sprawą kwasu hialuronowego przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry jest zdecydowanie łatwiejsze.

Na jakie efekty można liczyć?

Preparat sprawia, że krążenie w skórze głowy jest dużo bardziej efektywne. Przekłada się to na zdecydowanie lepsze odżywienie skóry głowy. Zabieg bazujący na preparacie dr Cyj poprawia kondycję mieszków włosowych, ogranicza wypadanie włosów, przyspiesza wzrost nowych.

Pierwsze efekty zauważyć można już po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia terapii. Pełen cykl obejmuje serię czterech zabiegów, które tworzą kompletny program. Preparat jest w pełni skuteczny, a jego stosowanie nie przynosi negatywnych efektów.

Chcesz cieszyć się bujną czupryną? Masz dość oglądania na szczotce kolejnych włosów? Próbowałeś rozmaitych szamponów wzmacniających i żaden nie dał oczekiwanego efektu? Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej. Leczenie łysienia w Warszawie Woli w naszej placówce to gwarancja sukcesu. Innowacyjny zabieg dr Cyj sprawi, że Twoje włosy nie tylko przestaną wypadać, ale zaczną również odrastać. Prawdziwa magia!

img
icon

Koszt zabiegu

700 zł

icon

Czas

30 min

icon

Znieczulenie

Nie

icon

Liczba zabiegów

4

icon

Odstępy czasowe

2 tyg.

icon

Obszar

Skóra głowy

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg jest prawie bezbolesny, przeprowadzany bez znieczulenia.

Po zabiegu, przez pierwszą dobę, Pacjent może odczuwać niewielki swędzenie i wyczuwać zgrubienia w miejscach podania preparatu. Zaraz po zabiegu można jednak wrócić do swych codziennych zajęć.

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony Pacjenta. Dzień przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone