Nucleofill

Nucleofill w Warszawie Woli to nowoczesny zabieg, który opisać można jako lifting na poziomie komórkowym. Bazuje na substancji zaliczanej do biostymulatorów tkankowych, gwarantuje naprawdę bardzo dobre efekty.

Nucleofill

Nucleofill w Warszawie Woli to nowoczesny zabieg, który opisać można jako lifting na poziomie komórkowym. Bazuje na substancji zaliczanej do biostymulatorów tkankowych, gwarantuje naprawdę bardzo dobre efekty.

PROMOCJE

Najnowsze promocje ważne w tym miesiącu znajdziesz na naszej podstronie Oferty Specjalne! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Sprawdź ofertę
img

Jak działa zabieg?

Jeśli szukasz zabiegu, który zagwarantuje głęboką odnowę skóry, a także jej restrukturyzację, Nucleofill jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. W naszym wykonaniu to zabieg, który nie rozczaruje nawet najbardziej wymagających klientów.

Zabieg z wykorzystaniem tego biostymulatora komórkowego wykazuje trzykierunkowe działanie. Przede wszystkim pobudza fibroblasty znajdujące się w skórze. W efekcie dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu oraz elastyny. Preparat wspomaga także dojrzewanie fibroblastów. Działa antyoksydacyjnie, skutecznie rozprawiając się z bardzo szkodliwymi dla naszej skóry wolnymi rodnikami. Długotrwale i głęboko nawilża. W konsekwencji wygląd skóry ulega wyraźnej poprawie. Efekt utrzymuje się naprawdę długo. Skóra wygląda na zdrowszą i zdecydowanie młodszą.

Nucleofill w Warszawie Woli to zabieg, który polecamy wszystkim uskarżającym się na skórę odwodnioną, niedotlenioną i narażoną na działanie stresu oksydacyjnego. Zabieg można wykorzystać jako wsparcie w leczeniu rozstępów i blizn, a nawet ran powstałych na skutek operacji. Jest bezpieczny, skuteczny, w naszej klinice wykonywany jest przez doświadczony personel. Jeśli chcesz zatroszczyć się o swoją skórę, postaw na Nucleofill w naszej klinice. Na pewno nie będziesz żałować.

Mocne strony zabiegu

  • posiada silne działanie przeciwstarzeniowe – działa profilaktycznie, jak i objawowo,
  • poprawia jakość skóry: jej elastyczność, napięcie i jędrność,
  • spłyca drobne zmarszczki,
  • wyrównuje koloryt i nadają skórze blasku,
  • jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry,
  • naturalny i bezpieczny preparat, niezawierający substancji uczulających,
  • innowacyjna technologia oparta o trzy mechanizmy daje długotrwałe efekty.
img
icon

Koszt zabiegu

od 800zł

icon

Czas

45-60 min

icon

Znieczulenie

Opcjonalnie

icon

Liczba zabiegów

3

icon

Odstępy czasowe

2-4 tyg.

icon

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, dłonie

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone