O nas

Czekamy na Ciebie w Wars & Sawa Clinic dr Ewa Sawicka, najnowocześniejszym centrum medycznym, które łączy ponadczasową elegancję z nowoczesną technologią. Nasza klinika w Warszawie specjalizuje się w profilaktyce zdrowia i urody, starzenia się i poprawy sylwetki za pomocą medycyny estetycznej. Naszym celem jest wykorzystywanie najwyższej jakości produktów aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, zawsze mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich zabiegów.

Czekamy na Ciebie w Wars & Sawa Clinic dr Ewa Sawicka, najnowocześniejszym centrum medycznym, które łączy ponadczasową elegancję z nowoczesną technologią. Nasza klinika w Warszawie specjalizuje się w profilaktyce zdrowia i urody, starzenia się i poprawy sylwetki za pomocą medycyny estetycznej. Naszym celem jest wykorzystywanie najwyższej jakości produktów aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, zawsze mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich zabiegów.

Gratulacje dla naszej
dr Ewy Sawickiej za zdobycie
Polish Businesswomen Awards 2022.

Wars i Sawa Clinic zostało liderem innowacyjnych metod przeciwstarzeniowych i kształtujących sylwetkę w konkursie „Businesswoman & life”.

img

Poznaj nasz
zespół specjalistów

Nasz przyjazny zespół, wysoce utalentowanych i wyszkolonych ekspertów, prowadzony jest przez dr Ewę Sawicką, właścicielkę kliniki. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w danej dziedzinie, którzy przez lata zdobywali doświadczenie, czynnie działając w branży beauty. Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zapraszamy!

img

dr Ewa Sawicka

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest właścicielką i pomysłodawczynią Wars i Sawa Clinic. Ukończyła wydział lekarsko- dentystyczny w Łodzi oraz studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti- Aging w Warszawie, dzięki czemu jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła również liczne kursy i szkolenia z zakresu toksyny botulinowej, wypełniaczy, modelowania ust , stymulatorów tkankowych i wiele innych. Od dłuższego czasu medycyna estetyczna jest jej pasją. W Wars i Sawa Clinic wraz z całym zespołem Ekspertów dzięki połączeniu medycyny oraz najnowszych technologii możemy zagwarantować naszym Pacjentom najwyższej jakości usługi. Wierzy, że dzięki zabiegom, które możemy Państwu zaproponować możemy wpłynąć na Państwa komfort i jakość życia.

W naszej klinice zadbamy o to, aby Twoje ciało pozostało jak najdłużej piękne i zdrowe dzięki naszym programom terapeutycznym.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową oraz do skorzystania z konsultacji

mgr Urszula Bury

Dyplomowana fizjoterapeutka

Absolwentka Wydziału Medycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od wielu lat związana aktywnie z kulturą fizyczną, której nabyte doświadczenie przekłada na indywidualną pracę z pacjentami. Już w trakcie studiów zaczęła interesować się fizjoterapią beauty oraz uroginekologią, od tego czasu zgłębia i poszerza wiedzę w tej dziedzinie. Pragnie pomagać kobietom i mężczyznom odkrywać i pielęgnować miłość do samych siebie poprzez dbanie oraz zrozumienie własnego ciała. Cechuje ją pozytywne usposobienie, uśmiech i troska o każdego Pacjenta. Jej indywidualne i holistyczne podejście pozwala na jak najlepszy dobór terapii wycelowany w potrzeby drugiej osoby. Prywatnie miłośniczka jogi i podróży.

Ukończyła kursy:
· masaż Kobido
· kompleksowej terapii blizn
· masazu tkanek glebokich beauty
· terapii bańkami
· narzędziowej terapii tkanek miękkich IASTM
· igłoterapii w rehabilitacji
· tapingu rehabilitacyjnego

img
img

Patrycja Rojek

Recepcja

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Posiada 3 letnie doświadczenie przy obsłudze klienta w branży beauty. Aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach stale rozwijając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę z zakresu social-mediów, marketingu oraz promocji . Niezwykle skrupulatna i komunikatywna, bez trudu poznaje potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Zawsze chętna, aby doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego zabiegu. Prywatnie miłośniczka zwierząt.

Angelika Gadaj

Recepcja

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie na kierunku psychologia w biznesie. Czynnie poszerza kompetencje w marketingu oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi. Posiada 4 letnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta.
Od lat zafascynowana szeroko pojętą branżą beauty. Zawsze pełna profesjonalizmu, potrafi doskonale doradzić w wyborze zabiegu. Jak sama mówi – uwielbia moment, gdy widzi, że Pacjenci czują się lepiej po wizycie w klinice. Ich zadowolenie daje jej ogromną satysfakcję.

img
img

mgr Kinga Szmulewicz

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej – kierunek kosmetologia. Studia II stopnia ukończyła w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, który nieustanie jest jej pasją. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. W pracy najbardziej ceni, to, iż poprawiając stan skóry wpływa na dobre samopoczucie i zadowolenie. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta. Prywatnie miłośniczka snowboardu oraz siatkówki.

Co nas wyróżnia

img

indywidualne podejście do pacjenta

img

innowacyjne metody leczenia

img

bezpieczeństwo w wykonaniu zabiegów

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone