Profhilo

Profhilo w Warszawie Woli to profesjonalny zabieg, który gwarantuje naprawdę doskonałe efekty.

Profhilo

Profhilo w Warszawie Woli to profesjonalny zabieg, który gwarantuje naprawdę doskonałe efekty.

PROMOCJE

Sprawdź nasze zniżki

Sprawdź ofertę
img

Profhilo – co to za preparat?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tym wszystkim, którzy poszukują zabiegów nowoczesnych i gwarantujących naprawdę bardzo dobry efekt, wprowadziliśmy do swojej oferty ten z wykorzystaniem preparatu Profhilo.

Profhilo to preparat, którego podstawą jest kwas hialuronowy. Jedna dawka zawiera jego ogromną ilość. To właśnie dlatego podanie preparatu w tkankę skutkuje uruchomieniem szeregu procesów naprawczych. Decydując się na ten zabieg, można być pewnym, że w skórze zacznie się wzmożona produkcja kolagenu, a więc tej substancji, bez której szybko zaczniemy się starzeć. Jest to biostymulator tkankowy, który skutecznie wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry.

Czy zabieg jest
bezpieczny?

Decydując się na zabieg z wykorzystaniem tego biostymulatora tkankowego, nie trzeba niczego się obawiać. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy jest substancją, która w sposób naturalny występuje w naszym organizmie.

Oznacza to, że wprowadzany w skórę sztucznie kwas jest naprawdę dobrze tolerowany. Skorzystanie z zabiegów z wykorzystaniem tego preparatu to gwarancja skóry elastycznej, napiętej, zagęszczonej, a także niesamowicie rozświetlonej.

Cera jest pełna blasku, a drobne zmarszczki i bruzdy zostają wypełnione.

Jeśli szukasz zabiegu, który doskonale odmłodzi Twoją skórę, doda jej blasku i poprawi jędrność, Profhilo w naszej klinice to naprawdę doskonały wybór. Zabieg nie rozczaruje nawet najbardziej wymagających klientów. U nas wykonywany jest zawsze przez doświadczonych lekarzy.

icon

Koszt zabiegu

od 1000 zł

icon

Czas

45-60 min

icon

Znieczulenie

Opcjonalnie

icon

Liczba zabiegów

3

icon

Odstępy czasowe

2-4 tyg.

icon

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, dłonie

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone