Terapie autologiczne

Terapie autologiczne to nasza propozycja dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, bazując na tym, co niesie nasze własne ciało.

Terapie autologiczne

Terapie autologiczne to nasza propozycja dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, bazując na tym, co niesie nasze własne ciało.

PROMOCJA

SPRAWDŹ AKTUALNE ZNIŻKI W TYM MIESIĄCU!

Sprawdź ofertę

Jakie efekty dają terapie autologiczne?

Decydując się na terapie autologiczne, można liczyć na spektakularne efekty. Skóra zostaje ujędrniona i zagęszczona, powierzchowne zmarszczki wygładzają się.

Skóra zostaje odbudowana i zregenerowana, zyskuje młodszy, promienny wygląd. Terapie autologiczne to nasza propozycja dla osób poszukujących zabiegów nie tylko skutecznych, ale również jak najbardziej naturalnych.

Przebieg zabiegu

W celu przeprowadzenia terapii autologicznych z komórkami macierzystymi, pobiera się od pacjenta krew w niewielkiej ilości (podobnej do tej, którą oddaje się do badań laboratoryjnych).

W specjalnych urządzeniach uzyskujemy podział różnych frakcji z materiału biologicznego oddzielając frakcję o najwyższym stężeniu komórek macierzystych , czynników wzrostu i fibryn bogatopłytkowych . Tak złożony produkt możemy podać bezpośrednio lub możemy wzbogacić go o inne specjalistyczne odczynniki wzmacniająco – regenerujące .

Podajemy je następnie podskórnie w w zależności do potrzeb pacjenta .

Dla zapewnienia pacjentowi maksimum komfortu przebycia iniekcji,  stosujemy różne formy znieczuleń od chłodzenia miejsc zabiegowych po krem znieczulający lub znieczulenie nasiękowe.

icon

Koszt zabiegu

od 600 zł

icon

Czas

60 min

icon

Znieczulenie

Opcjonalnie

icon

Liczba zabiegów

3-4

icon

Odstępy czasowe

2-4 tyg.

icon

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, skóra głowy

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone