Toksyna botulinowa

Naturalny i natychmiastowy efekt! Toksyna botulinowa w Warszawie to zabieg cieszący się naprawdę dużą popularnością. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się, więc wprowadzić go do swojej oferty. Idealnie sprawdza się wówczas, gdy celem Pacjenta jest skuteczne pozbycie się zmarszczek mimicznych z jednoczesnym zachowaniem mimiki twarzy.

Toksyna botulinowa

Naturalny i natychmiastowy efekt! Toksyna botulinowa w Warszawie to zabieg cieszący się naprawdę dużą popularnością. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się, więc wprowadzić go do swojej oferty. Idealnie sprawdza się wówczas, gdy celem Pacjenta jest skuteczne pozbycie się zmarszczek mimicznych z jednoczesnym zachowaniem mimiki twarzy.

PROMOCJA

SPRAWDŹ AKTUALNE ZNIŻKI W TYM MIESIĄCU!

Sprawdź ofertę

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Decydując się na zabieg z użyciem botoksu właśnie w naszej klinice, można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane jak należy, a uzyskany efekt będzie naprawdę satysfakcjonujący. To bezpieczna, niechirurgiczna metoda, która sprawdza się naprawdę rewelacyjnie.

Toksyna botulinowa w jest preparatem w pełni bezpiecznym, który bez przeszkód można wykorzystywać do walki ze zmarszczkami. Jest tak jednak jedynie wówczas, gdy botoks podawany jest przez doświadczonego specjalistę. Toksyna botulinowa w Warszawie w naszej placówce to najlepszy wybór. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych fachowców, którzy dysponują rozległą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej. To właśnie dlatego zabieg wykonany u nas jest nie tylko bezpieczny, ale gwarantuje również oczekiwany efekt. Stawiając na botoks w naszej klinice medycyny estetycznej, nie trzeba obawiać się ewentualnych powikłań.

Obszary zabiegowe:

  • Zmarszczki mimiczne okolicy oczu – kurze łapki
  • Zmarszczki mimiczne pomiędzy brwiami – lwia zmarszczka
  • Zmarszczki mimiczne poprzeczne czoła
  • Zmarszczki wokół ust
  • Zmarszczki na brodzie, dekolcie
  • Spłycanie bruzd nosowo- wargowych
  • Usuwanie pionowych zmarszczek szyi ( tzw. szyja indycza)
  • Unoszenie brwi
img

Kiedy pojawia się efekt i jak długo się utrzymuje?

W przypadku botoksu efekt pojawia się stopniowo. Na ten ostateczny nieraz poczekać trzeba nawet czternaście dni. Działanie preparatu wynosi nawet sześć miesięcy. Warto jednak pamiętać, że uzyskany efekt utrzymuje się znacznie dłużej. Jest to efekt tego, że po podaniu botoksu skóra wypoczywa. W efekcie zyskuje gładszy, młodszy wygląd, a zmarszczki – nawet te naprawdę głębokie – stają się wyraźnie płytsze.

Podanie botoksu należy powtórzyć dopiero wówczas, gdy kondycja skóry wyraźnie się pogorszy. Plusem podawania botoksu jest to, że efekty są szybkie i utrzymują się naprawdę długo. To właśnie te cechy sprawiają, że obecnie jest to jeden z popularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

O czym pamiętać po podaniu botoksu?

Każdy, kto zdecyduje się na zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej właśnie w naszej placówce, może być pewny, że osoba odpowiedzialna za jego wykonanie przedstawi dokładnie wszystkie zalecenia pozabiegowe. Wszystko oczywiście po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Warto pamiętać, że po zabiegu nie należy masować i uciskać tych miejsc, które zostały ostrzyknięte.

Przez około trzy dni zakazane jest nadmierne nagrzewanie ciała. Oznacza to, że zrezygnować trzeba nie tylko z kąpieli słonecznych, ale również solarium, gorącej kąpieli w wannie bądź pod prysznicem, a także zwiększonego wysiłku fizycznego.

Botoks w Warszawie Woli to profesjonalny zabieg, który skutecznie rozprawi się ze zmarszczkami. Daje naprawdę dobre i długo utrzymujące się efekty. Jeśli zostanie przeprowadzony przez specjalistów, nie należy obawiać się powikłań. Jest to bowiem zabieg bezpieczny, który w medycynie estetycznej wykorzystywany jest od lat.

icon

Koszt zabiegu

od 490 zł

icon

Czas

Od 20 min

icon

Znieczulenie

Nie

icon

Liczba zabiegów

1

icon

Odstępy czasowe

5-8 miesięcy

icon

Obszar

Leczenie nadpotliwości, bruksizmru

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone