Wolumetria

Wolumetria twarzy w Warszawie Woli to profesjonalny zabieg modelowania konturów twarzy, który kierujemy do wszystkich chcących cieszyć się perfekcyjnym wyglądem.

Wolumetria

Wolumetria twarzy w Warszawie Woli to profesjonalny zabieg modelowania konturów twarzy, który kierujemy do wszystkich chcących cieszyć się perfekcyjnym wyglądem.

PROMOCJA

Sprawdź nasze aktualne promocje!

Sprawdź ofertę

Wolumetria policzków – dlaczego warto?

Wystarczy skorzystać z profesjonalnie wykonanej przez nas wolumetrii, aby prezentować się perfekcyjnie i nie martwić się najmniejszymi choćby niedoskonałościami. Dbamy o to, aby zabieg został przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Nie zapominamy, aby w drodze po doskonałość nie zatracić indywidualnych cech tych, którzy zdecydowali się zaufać właśnie nam.

Wolumetria policzków jest zabiegiem prostym, w pełni bezpiecznym, szybkim, a jednocześnie dającym spektakularne efekty. Pozwala na skuteczne uzupełnienie objętości twarzy, a więc pokonanie zmian związanych z upływającym czasem. Wolumetria policzków w Warszawie Woli w naszej placówce wykonywana jest z zastosowaniem najlepszych preparatów. Każdy zabieg przeprowadza doświadczony personel. Dzięki temu nasi Pacjenci nie muszą obawiać się ewentualnych skutków ubocznych.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Wolumetria twarzy to zabieg dedykowany tym, którzy chcą wymodelować policzki bądź je uwydatnić. Za pomocą zabiegu można skutecznie uzupełnić ewentualne zagłębienia, nadać pożądany kształt poszczególnym rejonom twarzy.

Odpowiednio dobrany preparat wprowadzany jest pod skórę. Można to robić albo za pomocą igły, albo specjalnej kaniuli. Aby zapewnić Pacjenci komfort na najwyższym poziomie, możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego.

Jakie efekty można uzyskać?

Zabieg gwarantuje naprawdę bardzo dobre efekty. Nie tylko poprawia owal twarzy, ale również świetnie nawilża tkanki, co przekłada się na efekt zdrowej, wypoczętej skóry. Cera odzyskuje blask, poprawia się jej napięcie. W efekcie wygląda na zdecydowanie młodszą niż jest w rzeczywistości. To świetny zabieg dla wszystkich, którzy chcą poczuć się młodziej.

Bezpieczne, nieinwazyjne skorygowanie kształtu policzków (i nie tylko) jest dzisiaj możliwe. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tym, którzy chcą na dłużej zachować młody wygląd, proponujemy profesjonalną wolumetrię policzków. Jeśli chcesz mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo, a obiecany efekt się pojawi, zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej.

icon

Koszt zabiegu

od 800 zł

icon

Czas

30-60 min

icon

Znieczulenie

Opcjonalnie

icon

Liczba zabiegów

1

icon

Odstępy czasowy

-

icon

Obszar

Twarz

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone