Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek w Warszawie Woli – zabieg, o którym marzy niejedna osoba chcąca znowu wyglądać młodo.

Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek w Warszawie Woli – zabieg, o którym marzy niejedna osoba chcąca znowu wyglądać młodo.

PROMOCJA

Sprawdź nasze aktualne promocje!

Sprawdź ofertę

Jak wygląda zabieg i jak długo utrzymują się efekty?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom współczesnych kobiet, oferujemy profesjonalne wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego – jednej z bezpieczniejszych substancji stosowanych powszechnie w medycynie estetycznej. Zabieg wykonywany jest w naszej klinice przez wykwalifikowany personel, który doskonale wie, jak wypełnić zmarszczki, aby uzyskać dobry, wyraźny, a jednocześnie naturalny efekt.

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym nie jest długi. W przypadku konieczności ostrzyknięcia głębokich i rozległych zmarszczek może trwać około półtorej godziny. Jest to zabieg bezpieczny i mało inwazyjny. Nie wymaga specjalistycznej rekonwalescencji. Tak naprawdę zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. Efekt zabiegu widoczny jest niemalże natychmiast. Trzeba jednak liczyć się z miejscową opuchlizną. Stąd też nasi specjaliści zalecają, aby na ostateczny efekt poczekać około dwa tygodnie. Zmarszczki zostają wygładzone przez sześć do dwunastu miesięcy po zabiegu. U niektórych osób efekt może utrzymywać się nawet półtora roku.

Kiedy nie należy wykonywać zabiegów wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Wypełnianie zmarszczek w Warszawie Woli za pomocą kwasu hialuronowego jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Nie oznacza to jednak, że można przeprowadzać go zawsze i u każdego. Przeciwwskazaniem jest między innymi ciąża, a także karmienie piersią.

Nie wykonuje się wypełniania zmarszczek u osób, u których występują aktywne stany zapalne skóry. Tym, co uniemożliwia poddanie się zabiegowi wypełnienia zmarszczek są także choroby o podłożu autoimmunologicznym.

Masz dość zmarszczek na swojej twarzy? Chcesz znowu cieszyć się młodym, promiennym wyglądem? Zależy Ci na prostym, bezpiecznym, a jednocześnie skutecznym zabiegu wykonanym przez wykwalifikowany personel? Nie czekaj! Nasza klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym na długo rozprawisz się ze zmarszczkami.

icon

Koszt zabiegu

od 800 zł

icon

Czas

30-60 min

icon

Znieczulenie

Opcjonalnie

icon

Liczba zabiegów

1

icon

Odstępy czasowy

-

icon

Obszar

Twarz

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone