Oferta dla Panów

Oferujemy szereg zabiegów dedykowanych specjalnie dla mężczyzn. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania dla Panów z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skierowaną do mężczyzn pragnących zadbać o wygląd i dobre samopoczucie.

Oferta dla Panów

Oferujemy szereg zabiegów dedykowanych specjalnie dla mężczyzn. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania dla Panów z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skierowaną do mężczyzn pragnących zadbać o wygląd i dobre samopoczucie.

Zabiegi dla mężczyzn

Jeśli jesteś nowoczesnym mężczyzną, pragnącym zadbać o atrakcyjny, zdrowy i młody wygląd to świetnie trafiłeś! We współczesnym świecie, panowie również dbają o przyjemną aparycję, która jest ogromną zaletą w sferze zawodowej, ale może też odgrywać rolę w prywatnych kontaktach międzyludzkich. Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów starannie dopasowanych do męskiego grona.

W naszej oferce znajdziecie

Kriolipoliza

arrow

Botoks na
zmarszczki

arrow

Botoks na
nadpotliwość

arrow

Korekta
zmarszczek

arrow

Trening EMS

PRÓBNY
TRENING
ZA 1 ZŁ!

arrow

Masaże i rytuały
dla ciała

arrow

Kriolipoliza - leczenie miejscowej otyłości

Kriolipoliza to nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).

Adipocyty, przez wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, są szczególnie podatne na działanie niskich temperatur. Komórki o niewielkiej zawartości tłuszczu są natomiast bardziej odporne. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki i narządy, takie jak: skóra, mięśnie i nerwy. W wyniku mrożenia lipidy są uwalniane z komórek tłuszczowych i transportowane przez układ limfatyczny. Zamrożone adipocyty są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu po zabiegu z tygodnia na tydzień grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Botoks - toksyna botulinowa na zmarszczki

 • Efekty zabiegu są odwracalne – utrzymują się około pół roku. Po tym czasie można wykonać kolejne ostrzykiwanie toksyną botulinową.
 • Zabieg jest szybki – trwa zwykle około 15-30 minut.
 • Nie wymaga szczególnej rekonwalescencji (choć należy przez 2-3 dni unikać sauny, gorących kąpieli, basenu, podróży samolotem, intensywnych ćwiczeń etc.).
 • Pierwsze efekty widać już po 2-3 dniach, lecz narastają one stopniowo, co sprawia, że spokojnie możemy się do nich przyzwyczaić – nie ma tu efektu zaskoczenia własnym wyglądem! Pełnię rezultatów obserwuje się około 2 tygodnie po zabiegu.
 • Każdy botoks dla mężczyzn (podobnie jak dla kobiet) wykonuje lekarz medycyny estetycznej – w Klinice Miracki są to doświadczeni specjaliści, co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa, skuteczności i otrzymywanych efektów zabiegu.
 • Czy zabieg jest bolesny? Polega na zrobieniu serii drobnych nakłuć – zwykle są one odczuwane zaledwie jak ukąszenie komara, choć możliwe jest miejscowe zaaplikowanie kremu o działaniu przeciwbólowym.
 • A co z przeciwwskazaniami? Owszem, są. To właśnie m.in. z tego powodu zabieg botoksu dla mężczyzn przeprowadzany jest przez lekarza, z którym konieczna jest wstępna konsultacja. Przed przystąpieniem do ostrzykiwania specjalista dokładnie wypytuje o ewentualne czynniki, mogące być wspomnianymi przeciwwskazaniami – bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Botoks - toksyna botulinowa leczenie nadpotliwością

Leczenie nadpotliwości – toksyna botulinowa hamuje aktywność gruczołów potowych, może być podawana w pachy, czoło, dłonie czy stopy, efekty utrzymują się ok. 9-12 miesięcy.

 • Likwiduje nadmierne pocenie – dzięki zahamowaniu działania gruczołów potowych;
 • Prosty, małoinwazyjny zabieg – polega na ostrzykiwaniu okolic gruczołów potowych botoksem;
 • Szybkie działanie – efekty pojawiają się od kilku godzin do kilku dni po zabiegu;
 • Długotrwała skuteczność – efekty zabiegu utrzymują się przez kilka – kilkanaście miesięcy.

Korekta zmarszczek oraz modelowanie twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone