Modelowanie i powiększanie ust

Powiększanie ust w Warszawie Woli? Jeśli tak, to tylko w naszej klinice medycyny estetycznej.

Modelowanie i powiększanie ust

Powiększanie ust w Warszawie Woli? Jeśli tak, to tylko w naszej klinice medycyny estetycznej.

PROMOCJA

Specjalnie z okazji Black Friday dla pierwszych 50 osób promocyjna cena za zabieg – 500 PLN! Kup teraz

Sprawdź ofertę

Jak wygląda zabieg?

Gwarantujemy profesjonalnie wykonanie powiększanie ust połączone z ich modelowaniem. Bazujemy na preparatach kwasu hialuronowego, które gwarantują doskonały efekt. Substancja ta w sposób naturalny występuje w naszym organizmie. To właśnie dlatego zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są w pełni bezpieczne i nie wiążą się z ryzykiem powikłań. Stawiając na zabieg, można cieszyć się pięknymi, pełnymi, a jednocześnie wyglądającymi naturalnie ustami.

Podczas wykonywania zabiegu dbamy o komfort naszych klientów. Dlatego przed rozpoczęciem wstrzykiwania kwasu hialuronowego usta są zawsze pokrywane maścią o działaniu znieczulającym. Dzięki temu zabieg jest dużo bardziej komfortowy i zdecydowanie łatwiej jest go znieść. Preparat podawany jest w usta przez około piętnaście minut. Na wizytę w naszej klinice warto jednak zarezerwować sobie około godzinę. Zaraz po zabiegu usta są obrzęknięte i mogą takie być nawet przez trzy kolejne dni. Nie należy obawiać się, jeśli pojawią się na nich niewielkie siniaki. Większość z nich znika najpóźniej po czterech dniach. Ostateczny efekt zabiegu widoczny jest po mniej więcej tygodniu.

Dlaczego warto postawić na zabieg w naszej klinice?

Nasza klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym każdy klient może poczuć się naprawdę bezpiecznie. Pracujemy wyłącznie na najlepszych preparat. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o powiększanie ust. Sięgamy po środki pochodzące od renomowanych producentów.

W naszym zespole znaleźli się wyłącznie najlepszej klasy specjaliści, którzy zabieg powiększania ust są w stanie wykonać perfekcyjnie. Do tego dbamy o atmosferę w naszej klinice – u nas każdy czuje się naprawdę dobrze.

Jeśli masz dość swoich niewielkich, cienkich ust, chcesz je powiększyć, ale jednocześnie zależy Ci na gwarancji sukcesu i naturalnego efektu, nie czekaj. Prowadzona przez nas klinika medycyny estetycznej to miejsce, które opuścisz z pięknymi, pełnymi ustami, które na pewno dodadzą Ci uroku.

img
icon

Koszt zabiegu

od 750 zł

icon

Czas

45-60 min

icon

Znieczulenie

Możliwość wykonania zabiegu w znieczuleniu stomatologicznym

icon

Liczba zabiegów

1

icon

Odstępy czasowe

Ustalany indywidualnie

icon

Obszar

Usta

Najczęściej zadawane pytania

W naszej klinice na życzenie Pacjenta zabieg może być przeprowadzony w znieczuleniu stomatologicznym, co sprawia, że minimalizuje odczucia bólowe.

Po zabiegu przez jakiś czas może utrzymywać się obrzęk i opuchlizna ust, jedna przy odpowiedniej pielęgnacji znikają one już po kilku dniach.Nie należy zbyt mocno uciskać ust i ich obszaru, ponieważ można zmienić rozmieszczenie preparatu.

Efekty zabiegowe utrzymują się od 8 do 12 miesięcy, jednak jest to też podyktowane indywidualnymi predyspozycjami Pacjenta.Zabieg modelowania ust można bezpiecznie powtarzać w chwili, kiedy usta utracą odpowiedni kształt i jędrność.

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media

phone